Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: User
ur: صارف

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Details
ur: تفصیلات
