Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: User
vi: Người dùng

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Count
vi: Số lượng

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: View events that have recently been logged.
vi: Xem các sự kiện đã được ghi lại gần đây.

en: Clear log messages
vi: Xóa các thông báo

en: This will permanently remove the log messages from the database.
vi: Thao tác này sẽ xóa toàn bộ các thông báo khỏi CSDL.

en: Database log cleared.
vi: Đã xóa các thông báo trong CSDL.
