Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: User
cs: Uživatel

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Count
cs: Počet

en: Performance
cs: Výkon

en: Details
cs: Detaily

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.

en: Clear log messages
cs: Smazat zprávy logu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
cs: Toto navždy odstraní záznamy v logu z databáze.

en: Database log cleared.
cs: Databáze logu byla vymazána.
