Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: User
el: Χρήστης

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Performance
el: Απόδοση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.

en: Clear log messages
el: Καθαρισμός μηνυμάτων ημερολογίου

en: This will permanently remove the log messages from the database.
el: Αυτό θα απομακρύνει οριστικά τα μηνύματα ημερολογίου από τη βάση δεδομένων.

en: Database log cleared.
el: Το ημερολόγιο της βάσης δεδομένων εκκαθαρίστηκε.
