Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: User
eo: Uzanto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Count
eo: Kalkulo

en: Performance
eo: Rendimento

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: View events that have recently been logged.
eo: Vidu eventojn kiuj lastatempe estis metitaj en la log-dosiero.
