Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: User
gl: Usuario/a

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Count
gl: Contar

en: Performance
gl: Rendemento

en: Details
gl: Detalles

en: Referrer
gl: Referente

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.

en: Clear log messages
gl: Borrar as mensaxes do rexistro

en: This will permanently remove the log messages from the database.
gl: Isto ha eliminar permanentemente as mensaxes do rexistro da base de datos.

en: Database log cleared.
gl: Rexistro de base de datos borrado.
