Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: User
hu: Felhasználó

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Count
hu: Mennyiség

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Details
hu: Részletek

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Log Type
hu: Naplótípus

en: View events that have recently been logged.
hu: A legutóbbi naplóbejegyzések megtekintése.

en: Clear log messages
hu: Napló törlése

en: This will permanently remove the log messages from the database.
hu: A naplóbejegyzések véglegesen el lesznek távolítva az adatbázisból.

en: Database log cleared.
hu: Az adatbázisnapló törölve lett.
