Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:
