Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: User
lv: Lietotājs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.

en: Clear log messages
lv: Tīrīt žurnāla ierakstus

en: Database log cleared.
lv: Datubāzes žurnāls iztīrīts
