Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार
