Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: User
nn: Brukar

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Performance
nn: Ytelse

en: Details
nn: Detaljar

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.
