Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: User
pl: Użytkownik

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: Performance
pl: Wydajność

en: Details
pl: Szczegóły

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.

en: Clear log messages
pl: Wyczyść wpisy dziennika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
pl: Usuwa na stałe wpisy w dzienniku z bazy danych.

en: Database log cleared.
pl: Log bazy danych wyczyszczony.
