Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Performance
ps: كارېدون

en: Details
ps: سپړنې
