Redis Watchdog (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: User
ru: Пользователь

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Filter
ru: Фильтр

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Count
ru: Количество

en: Performance
ru: Производительность

en: Details
ru: Подробности

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: View events that have recently been logged.
ru: Просмотр событий, недавно записанных в системный журнал.

en: Clear log messages
ru: Очистка сообщений журнала

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ru: <p>Это действие удалит сообщения журнала из базы данных.</p>

en: Database log cleared.
ru: Журнал в базе данных очищен.
