Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: User
sl: Uporabnik

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Referrer
sl: Posrednik

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.
