Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Count
th: จำนวน

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: View events that have recently been logged.
th: ดูเหตุการณ์ที่ถูกบันทึกไว้ล่าสุด

en: Clear log messages
th: ล้างข้อความ Log

en: This will permanently remove the log messages from the database.
th: จะลบข้อความบันทึกจากฐานข้อมูล
