Redis Watchdog (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: User
tr: Kullanıcı

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Count
tr: Sayaç

en: Performance
tr: Performans

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: View events that have recently been logged.
tr: Yakın zamanda kaydedilmiş olayları göster.

en: Clear log messages
tr: Günlük iletilerini temizle

en: This will permanently remove the log messages from the database.
tr: Bu, günlük iletilerini veritabanından kalıcı olarak silecek.

en: Database log cleared.
tr: Veritabanı günlüğü temizlendi.
