Redis Logging (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: 1 hour
af: 1 uur

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Referrer
af: Verwyser
