Redis Logging (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Location
am: ቦታ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: View events that have recently been logged.
am: በቅርቡ የተመዘገቡ ክስተቶችን ተመልከት።
