Redis Logging (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Performance
ar: الأداء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.

en: Clear log messages
ar: حذف رسائل السجل

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
