Redis Logging (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Details
ast: Detalles

en: Referrer
ast: Esin referencies
