Redis Logging (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: View events that have recently been logged.
bo: ཉེ་ཆར་ཐོ་བརྒྱབ་པའི་བྱ་འགུལ་ལ་བལྟ་བ།

en: Clear log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་བསུབ་པ

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
