Redis Logging (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Location
bs: Lokacija

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Details
bs: Detalji

en: View events that have recently been logged.
bs: Prikaži događaje koji su nedavno zabilježeni.
