Redis Logging (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Performance
el: Απόδοση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.

en: Clear log messages
el: Καθαρισμός μηνυμάτων ημερολογίου

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
