Redis Logging (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Performance
eo: Rendimento

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: View events that have recently been logged.
eo: Vidu eventojn kiuj lastatempe estis metitaj en la log-dosiero.
