Redis Logging (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Performance
et: Jõudlus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Clear log messages
et: Logi tühjendamine

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
