Redis Logging (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Performance
eu: Errendimendua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Details
eu: Xehetasunak

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: View events that have recently been logged.
eu: Ikusi erregistroan gordetako azken gertaerak.

en: Clear log messages
eu: Log mezuak ezabatu

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
