Redis Logging (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Logs
fi: Loki

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: View events that have recently been logged.
fi: Näytä lähiaikoina lokiin kirjatut tapahtumat

en: Clear log messages
fi: Poista lokiviestit

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
