Redis Logging (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Performance
gl: Rendemento

en: 1 day
gl: 1 día

en: Details
gl: Detalles

en: Referrer
gl: Referente

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.

en: Clear log messages
gl: Borrar as mensaxes do rexistro

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
