Redis Logging (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Location
gu: સ્થાન

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Details
gu: વિગતો
