Redis Logging (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Details
hr: Detalji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: View events that have recently been logged.
hr: Pregledaj posljednje unose u zapisnik.

en: Clear log messages
hr: Isprazni poruke zapisnika

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
