Redis Logging (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Details
hu: Részletek

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: View events that have recently been logged.
hu: A legutóbbi naplóbejegyzések megtekintése.

en: Clear log messages
hu: Napló törlése

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek
