Redis Logging (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
