Redis Logging (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: 1 hour
is: 1 klst

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Performance
is: Afköst

en: Details
is: Nánar

en: Referrer
is: Tilvísandi
