Redis Logging (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Logs
it: Log

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Configure
it: Configura

en: Hostname
it: Nome host

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Performance
it: Prestazioni

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Details
it: Dettagli

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: View events that have recently been logged.
it: Visualizza gli eventi che sono stati recentemente registrati.

en: Clear log messages
it: Cancella i messaggi di log

en: Recent log messages
it: Messaggi di log recenti
