Redis Logging (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Logs
ja: ログ

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Configure
ja: 設定

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: 1 day
ja: 1日

en: Details
ja: 詳細

en: Referrer
ja: リファラ

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: View events that have recently been logged.
ja: 最近記録されたイベントを表示します。

en: Clear log messages
ja: ログメッセージを消去

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ
