Redis Logging (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: View events that have recently been logged.
km: មើល​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​​បាន​ចុះ​កំណត់​ហេតុ​ថ្មីៗ ។

en: Clear log messages
km: ជម្រះ​សារ​កំណត់​ហេតុ

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
