Redis Logging (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು
