Redis Logging (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Performance
lt: Veikimas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Details
lt: Išsamiai

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
