Redis Logging (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.

en: Clear log messages
lv: Tīrīt žurnāla ierakstus

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
