Redis Logging (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Search
mg: Karoka

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa
