Redis Logging (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Logs
mk: Дневници

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Location
mk: Локација

en: Performance
mk: Перформанси

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Details
mk: Детали

en: View events that have recently been logged.
mk: Преглед на настаните што биле последни евидентирани.
