Redis Logging (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: 1 hour
mr: एक तास

en: User
mr: सदस्य

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Referrer
mr: शिफारसदार
