Redis Logging (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ
