Redis Logging (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Performance
nn: Ytelse

en: Details
nn: Detaljar

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
