Redis Logging (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Performance
pl: Wydajność

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Details
pl: Szczegóły

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 7 days
pl: 7 dni

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.

en: Clear log messages
pl: Wyczyść wpisy dziennika

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
