Redis Logging (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیغام

en: User
fa: کاربر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Performance
fa: کارایی

en: Details
fa: جزئیات

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
