Redis Logging (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Logs
pt: Registos

en: Message
pt: Mensagem

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: User
pt: Utilizador

en: Configure
pt: Configurar

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Performance
pt: Desempenho

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Details
pt: Detalhes

en: Referrer
pt: Referência

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: View events that have recently been logged.
pt: Exibir eventos registados recentemente.

en: Clear log messages
pt: Eliminar mensagens de registo

en: Recent log messages
pt: Mensagens de registo recentes
