Redis Logging (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Logs
ro: Loguri

en: Message
ro: Mesaj

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Performance
ro: Performanță

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referinţă

en: View events that have recently been logged.
ro: Vizualizați evenimentele care au fost înregistrate recent.

en: Clear log messages
ro: Golire mesaje log

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
