Redis Logging (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: 1 hour
ru: 1 час

en: User
ru: Пользователь

en: Configure
ru: Настроить

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Performance
ru: Производительность

en: 1 day
ru: 1 день

en: Details
ru: Подробности

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 7 days
ru: 7 дней

en: View events that have recently been logged.
ru: Просмотр событий, недавно записанных в системный журнал.

en: Clear log messages
ru: Очистка сообщений журнала

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала
